Boletín de noticias

Email

HOLANDÉS / NEERLANDÉS

Beginner's Dutch with Online Audio

24,00

Learn Dutch with this complete course, now with free audio download! The native language of about 23 million people, Dutch is spoken in the Netherlands, Belgium, and Suriname (the three states of the ..

Disponible
HIPPOCRENE BOOKS | 9780781813990 | 256 Pág. | LIBRO

Prisma woordenboek Nederlands

14,50

Prisma woordenboeken, de beste keus voor de middelbare school, van brugklas tot..

Disponible
9789000358526 | 864 Pág. | LIBRO

Boek voor mijn dochters

Coleman, Rowan

7,40

 Perfect voor de fans van Jojo Moyes, Marian Keyes en John Green Een hartveroverend en hartverscheurend verhaal over herinneringen en de liefde van een moeder voor haar kinderen De naam van je eers..

Disponible
BOEKERIJ | 9789022583005 | 2018 | 320 Pág. | Paperback | holandés | LIBRO

Als we elkaar terugzien

Harmel, Kristin

14,40

Een meeslepende familiegeschiedenis, voor de lezers van De bakkersdochter, Het familieportret en De nachtegaalColumniste Emily ontvangt van een geheime afzender een prachtig, mysterieus schilderij: ee..

Disponible
BOEKERIJ | 9789022583418 | 2018 | 384 Pág. | Paperback | holandés | LIBRO

De vrouwen van kasteel Deverill (Deverill 1)

Montefiore, Santa

11,40

Als jongste dochter van een afstandelijke moeder en een vader die zijn kasteel ontvlucht en troost zoekt bij de jacht en zijn maîtresse, trekt Kitty Deverill naar haar grootmoeder, bij wie ze de lief..

Disponible
BOEKERIJ | 9789022579985 | 2017 | 448 Pág. | Paperback | holandés | LIBRO

Ijsengel

Pagie, Nathalie

14,40

Jskoude winterthriller van eigen bodem!Casa Familia won de Thrillzone Award voor Beste Nederlandstalige Thriller 2017. De brute ontvoering van mediamagnaat Berndt Müller zet heel Zweden op zijn kop. ..

Disponible
BOEKERIJ | 9789022584996 | 2018 | 300 Pág. | Paperback | holandés | LIBRO

Tijden van duisternishzelf

Schumacher, Tony

11,40

Voor de lezers van Philip Kerr en Robert Harris ? een van de acht beste thrillers van het jaar in de VN Detective en Thrillergids Londen 1946. De nazi?s hebben de oorlog gewonnen en bezetten ook Groo..

Disponible
BOEKERIJ | 9789022582893 | 2018 | 400 Pág. | Paperback | holandés | LIBRO

Erken mij & andere wraakverhalen

Verhoef-Verhallen, Esther

12,50

Nieuwe spannende verhalenbundel van bestseller-auteur Esther Verhoef. Wraak is een geliefd thema, het appelleert aan ons rechtvaardigheidsgevoel. Maar wat in beginsel rechtvaardig lijkt, is dat zelde..

Disponible
AMBO|ANTHOS UITGEVERS | 9789026336614 | 2016 | 216 Pág. | Paperback | holandés | LIBRO

Debet

12,50

Saskia Noort is de bestverkopende Nederlandse thrillerauteur. Van haar titels werden tot nu toe meer dan 2,7 miljoen exemplaren verkocht. Debet van Saskia Noort is als vanouds weer een echte pageturne..

Disponible
9789026338250 | 2017 | 256 Pág. | LIBRO

Waar is Bernadette

Semple, Maria

11,90

Wie is Bernadette Fox? Voor haar man Elgie Branch, topman bij Microsoft, is ze zijn geestige, getalenteerde, wispelturige en getroebleerde vrouw. Voor designexperts is ze een revolutionair architect. ..

Disponible
DE GEUS | 9789041712936 | 2018 | 333 Pág. | Paperback | holandés | LIBRO

Wolf

Hayder, Mo

11,90

'O, wat hou ik toch van Mo Hayder!' Karin Slaughter Veertien jaar geleden werden twee verliefde tieners meedogenloos vermoord in een verlaten bos. De dader bekende schuld en ging de gevangenis in. De ..

Disponible
DE GEUS | 9789041712998 | 2018 | 380 Pág. | Paperback | holandés | LIBRO

Kamer

Donoghue, Emma

11,90

Een beklemmende en fascinerende roman die je nooit meer vergeet De meesterlijke roman over de vijfjarige Jack, zijn moeder Mam en de Kamer waarin zij met zijn tweeën leven. Soms komt Ouwe Nick ?s nac..

Disponible
RAINBOW PUBLISHING HOUSE | 9789041710154 | 2018 | 333 Pág. | Paperback | holandés | LIBRO

Val dood (Stockholm trilogie)

Lapidus, Jens

14,40

De erfenis wordt doorgegeven. Van vader op dochter. Van zus op broer. De attitude, de eer, de macht. Bloedgeld, ongeacht waar het vandaan komt, wordt witgewassen mits de juiste persoon wordt gevonden...

Disponible
A.W. BRUNA UITGEVERS | 9789400502949 | 2013 | 432 Pág. | Paperback | holandés | LIBRO

De rechtvaardigen (Camel club 4)

Baldacci, David

12,50

Hij was ooit de gevaarlijkste geheim agent in dienst van de CIA, totdat hij werd verraden door de mensen voor wie hij werkte. Zijn vrouw kwam hierbij om het leven en zijn dochtertje raakte hij voorgoe..

Disponible
A.W. BRUNA UITGEVERS | 9789400509184 | 2017 | 320 Pág. | Paperback | holandés | LIBRO

Stalker (Joona Linna (5))

14,40

Hij ziet je, hij filmt je, hij wil je Zweden is in de ban van een seriemoordenaa..

Disponible
9789403107806 | 576 Pág. | LIBRO

Politie

Nesbo, Jo

14,40

Omgeven door politie en ziekenhuispersoneel vecht een patiënt voor zijn leven op de intensive care van het nationale ziekenhuis in Oslo. De man wordt in verband gebracht met de ontdekking van een mac..

Disponible
CARGO | 9789403121208 | 2018 | 506 Pág. | Paperback | holandés | LIBRO

Stille zonde

Slaughter, Karin

11,60

Will Trent wordt voor een speciale opdracht ingezet als undercover-agent. Maar zijn onderzoek naar een drugsdealer loopt niet als gepland en hij komt er helemaal alleen voor te staan. Vechtend tegen z..

Disponible
CARGO | 9789403108704 | 2018 | 432 Pág. | Paperback | holandés | LIBRO

Opstaan: echte liefde roest niet

7,40

Het ideale zomerboek, om lekker mee weg te dromen op het strand Een verloren liefde hervonden Anne Millers hart is gebroken. Na een stormachtig jaar met haar grote liefde, de wereldberoemde rockster ..

Disponible
9789022583289 | 336 Pág. | LIBRO

Enkeltje Ierland: dierenarts Lisa krijgt haar droombaan in een idyllisch dorpje, maar hoe gaat ze daar ooit de ware vinden?

11,60

Meepakkers voor in de vakantiekoffer: slechts 7,99 euro! Vriendschap, liefde, een omgeving om van te dromen en een happy end: alles wat je nodig hebt voor een heerlijke roman Dierenarts Lisa heeft Am..

Disponible
9789022584156 | 336 Pág. | LIBRO

Miss You: (omdat ik je mis)

12,50

De roman Miss You (Omdat ik je mis) van Kate Eberlen is een verhaal over een onvergetelijke liefde. Een ontroerende, betoverende roman die je recht in het hart raakt. Een aanrader voor liefhebbers van..

Disponible
POEMA POCKET | 9789024577507 | 2017 | 464 Pág. | LIBRO

Lang leve de liefde

12,50

Lang leve de liefde van Jill Mansell is een heerlijk romantisch verhaal vol humor, over liefde, verlies en hoe niets voor altijd verborgen kan blijven. Perfect voor lezers van Erica James en Jojo Moye..

Disponible
POEMA POCKET | 9789024577491 | 2017 | 336 Pág. | LIBRO

Wisseling van de wacht (Mercedes (3))

12,50

Wisseling van de wacht is de gruwelijk spannende finale van Stephen Kings Mercedes-trilogie, na de bestsellers Mr. Mercedes en De eerlijke vinder. In Wisseling van de wacht keert de duivelse Mercedes-..

Disponible
POEMA POCKET | 9789024577408 | 2017 | 384 Pág. | LIBRO

De lange dagen van Castellamare

Catherine Banner

14,40

De lange dagen van Castellamare van Catherine Banner is een prachtige familieroman die zich afspeelt in Italië. Een aanrader voor wie houdt van de romans van Isabel Allende en van Schitterende ruïne..

Disponible
LUITINGH-SIJTHOFF | 9789021022109 | 2018 | 480 Pág. | Paperback | holandés | LIBRO

Ragdoll

Cole, Daniel

14,40

Ragdoll van Daniel Cole is voor lezers met stalen zenuwen, die houden van Samuel Bjørk. In een appartement wordt een lichaam gevonden, samengesteld uit zes verschillende lijken en in elkaar genaaid t..

Disponible
LUITINGH-SIJTHOFF | 9789021021713 | 2018 | 400 Pág. | Paperback | holandés | LIBRO

Dutch: A Comprehensive Grammar (Routledge Comprehensive Grammars)

Donaldson, Bruce

72,80

Dutch: A Comprehensive Grammar is a complete reference to modern Dutch grammar. The volume is organized to promote a thorough understanding, and offers a stimulating analysis of the complexities of t..

Disponible
ROUTLEDGE | 9781138658493 | 2017 | 454 Pág. | LIBRO

Ofertas

  • Help! 1 Kunt u mij helpen? een cursus nederlands voor anderstaligen.

    Help! 1 Kunt u mij helpen? een cursus nederlands voor anderstaligen.

    Ham, E. / Zijlmans, L. / Tersteeg, W. F. T. M.

    43,0025,00

  • Prisma woordenboek. Nederlands-Spaans

    Prisma woordenboek. Nederlands-Spaans

    Boone, Janneke W. / Vosters, Simon A.

    17,005,00

  • Contact! 1. Tekstboek + online MP3's + woordenlijst

    Contact! 1. Tekstboek + online MP3's + woordenlijst

    44,8025,00

  • Contact ! 2.  Tekstboek + online MP3's

    Contact ! 2. Tekstboek + online MP3's

    40,0020,00


Información

Horario:
De Lunes a Sabados: 10:00-20:30h

C/Balmes 26
08007 / Barcelona /España
[Ver mapa]

Contacto

+34 93 317 05 78
+34 93 412 27 02
alibri@alibri.cat
alibri@alibri.es