Boletín de noticias

Email

HOLANDÉS / NEERLANDÉS

De rustelozen

Tokarczuk, Olga

26,00

?Je vraagt je af waarom nog nooit iemand zo?n boek heeft geschreven, zo uniek en tegelijkertijd zo doodgewoon en uiterst toegankelijk.? ? Trouw Het hart van Chopin wordt in het geheim terug naar Warsc..

Disponible
DE GEUS | 9789044543445 | 2019 | 448 Pág. | LIBRO

Néerlandais A1 Basis Woordenschat : 56 fiches pour apprendre ou réviser le vocabulaire néerlandais de base en s'amusant (Bloc notes)

Frohwein, Kay

12,65

Les acteurs : Vous débutez en néerlandais ? Vous désirez apprendre le vocabulaire de base indispensable de façon ludique pour vous exprimer lors de votre séjour, au travail, entre amis ou en cour..

Disponible
ELLIPSES/ÉDITION MARKETING | 9782340033436 | 2019 | 144 Pág. | Rústica | francés | LIBRO

Beginner's Dutch with Online Audio

23,30

Learn Dutch with this complete course, now with free audio download! The native language of about 23 million people, Dutch is spoken in the Netherlands, Belgium, and Suriname (the three states of the ..

Disponible
HIPPOCRENE BOOKS | 9780781813990 | 256 Pág. | LIBRO

Learn 101 Dutch Verbs in 1 Day (Learnbots)

Ryder, Rory

9,95

Quirky LearnBots Verbito and Verbita, buzzy robo-bees and a mischievous canine called CyberDog, present the 101 most commonly used Dutch verbs, with each verbs's infinitive cleverly incorporated into ..

Disponible
IEDUTAINMENTS LIMITED | 9781908869487 | 2019 | 104 Pág. | Paperback | Holandés, Inglés | LIBRO

Prisma woordenboek Nederlands

14,50

Prisma woordenboeken, de beste keus voor de middelbare school, van brugklas tot..

Disponible
9789000358526 | 864 Pág. | LIBRO

Van Dale Oefenboek Grammatica Nederlands

Huitema, Robertha

34,00

Oefenen maar! Met het Van Dale Oefenboek grammatica Nederlands Dit oefenmateriaal maakten we op verzoek van docenten. Grammatica kun je het beste leren door er veel mee te oefenen. Met dit Van Dale Oe..

Disponible
9789460774980 | 2018 | 256 Pág. | Paperback | holandés | LIBRO

Van Dale Dutch Grammar: a step-by-step approach to grammar for learners of Dutch (Van Dale grammatica's)

34,00

Dutch Grammar - CEFR A1 to B2 step-by-stepThis book gives you a complete overview of Dutch grammar. The grammar is explained at different levels of language proficiency, so that you can study it at th..

Disponible
9789460773587 | 2017 | 232 Pág. | Paperback | Holandés, Inglés | LIBRO

Boek voor mijn dochters

Coleman, Rowan

7,40

 Perfect voor de fans van Jojo Moyes, Marian Keyes en John Green Een hartveroverend en hartverscheurend verhaal over herinneringen en de liefde van een moeder voor haar kinderen De naam van je eers..

Disponible
BOEKERIJ | 9789022583005 | 2018 | 320 Pág. | Paperback | holandés | LIBRO

De vrouwen van kasteel Deverill (Deverill 1)

Montefiore, Santa

11,40

Als jongste dochter van een afstandelijke moeder en een vader die zijn kasteel ontvlucht en troost zoekt bij de jacht en zijn maîtresse, trekt Kitty Deverill naar haar grootmoeder, bij wie ze de lief..

Disponible
BOEKERIJ | 9789022579985 | 2017 | 448 Pág. | Paperback | holandés | LIBRO

Ijsengel

Pagie, Nathalie

14,40

Jskoude winterthriller van eigen bodem!Casa Familia won de Thrillzone Award voor Beste Nederlandstalige Thriller 2017. De brute ontvoering van mediamagnaat Berndt Müller zet heel Zweden op zijn kop. ..

Disponible
BOEKERIJ | 9789022584996 | 2018 | 300 Pág. | Paperback | holandés | LIBRO

Tijden van duisternishzelf

Schumacher, Tony

11,40

Voor de lezers van Philip Kerr en Robert Harris ? een van de acht beste thrillers van het jaar in de VN Detective en Thrillergids Londen 1946. De nazi?s hebben de oorlog gewonnen en bezetten ook Groo..

Disponible
BOEKERIJ | 9789022582893 | 2018 | 400 Pág. | Paperback | holandés | LIBRO

Erken mij & andere wraakverhalen

Verhoef-Verhallen, Esther

12,50

Nieuwe spannende verhalenbundel van bestseller-auteur Esther Verhoef. Wraak is een geliefd thema, het appelleert aan ons rechtvaardigheidsgevoel. Maar wat in beginsel rechtvaardig lijkt, is dat zelde..

Disponible
AMBO|ANTHOS UITGEVERS | 9789026336614 | 2016 | 216 Pág. | Paperback | holandés | LIBRO

Novedades

Ofertas

  • Help! 1 Kunt u mij helpen? een cursus nederlands voor anderstaligen.

    Help! 1 Kunt u mij helpen? een cursus nederlands voor anderstaligen.

    Ham, E. / Zijlmans, L. / Tersteeg, W. F. T. M.

    43,0025,00

  • Prisma woordenboek. Nederlands-Spaans

    Prisma woordenboek. Nederlands-Spaans

    Boone, Janneke W. / Vosters, Simon A.

    17,005,00

  • Contact! 1. Tekstboek + online MP3's + woordenlijst

    Contact! 1. Tekstboek + online MP3's + woordenlijst

    44,8025,00

  • Contact ! 2.  Tekstboek + online MP3's

    Contact ! 2. Tekstboek + online MP3's

    40,0020,00


Información

Horario:
De Lunes a Sabados: 10:00-20:30h

C/Balmes 26
08007 / Barcelona /España
[Ver mapa]

Contacto

+34 93 317 05 78
+34 93 412 27 02
alibri@alibri.cat
alibri@alibri.es