Boletín de noticias

Email

HOLANDÉS / NEERLANDÉS


Boek voor mijn dochters

Coleman, Rowan

7,40

 Perfect voor de fans van Jojo Moyes, Marian Keyes en John Green Een hartveroverend en hartverscheurend verhaal over herinneringen en de liefde van een moeder voor haar kinderen De naam van je eers..

Disponible
BOEKERIJ | 9789022583005 | 2018 | 320 Pág. | Paperback | holandés | LIBRO

Code Rebecca

Follett, Ken

14,40

Spannende spionagethriller die zich afspeelt tijdens de Tweede WereldoorlogIn totaal werden van Ken Folletts boeken bijna 400.000 exemplaren verkocht in Nederland en VlaanderenDe Duitsers kennen hem a..

Disponible
BOEKERIJ | 9789022582923 | 2018 | 336 Pág. | Paperback | holandés | LIBRO

Als we elkaar terugzien

Harmel, Kristin

14,40

Een meeslepende familiegeschiedenis, voor de lezers van De bakkersdochter, Het familieportret en De nachtegaalColumniste Emily ontvangt van een geheime afzender een prachtig, mysterieus schilderij: ee..

Disponible
BOEKERIJ | 9789022583418 | 2018 | 384 Pág. | Paperback | holandés | LIBRO

De vrouwen van kasteel Deverill (Deverill 1)

Montefiore, Santa

11,40

Als jongste dochter van een afstandelijke moeder en een vader die zijn kasteel ontvlucht en troost zoekt bij de jacht en zijn maîtresse, trekt Kitty Deverill naar haar grootmoeder, bij wie ze de lief..

Disponible
BOEKERIJ | 9789022579985 | 2017 | 448 Pág. | Paperback | holandés | LIBRO

Ijsengel

Pagie, Nathalie

14,40

Jskoude winterthriller van eigen bodem!Casa Familia won de Thrillzone Award voor Beste Nederlandstalige Thriller 2017. De brute ontvoering van mediamagnaat Berndt Müller zet heel Zweden op zijn kop. ..

Disponible
BOEKERIJ | 9789022584996 | 2018 | 300 Pág. | Paperback | holandés | LIBRO

Tijden van duisternishzelf

Schumacher, Tony

11,40

Voor de lezers van Philip Kerr en Robert Harris ? een van de acht beste thrillers van het jaar in de VN Detective en Thrillergids Londen 1946. De nazi?s hebben de oorlog gewonnen en bezetten ook Groo..

Disponible
BOEKERIJ | 9789022582893 | 2018 | 400 Pág. | Paperback | holandés | LIBRO

Erken mij & andere wraakverhalen

Verhoef-Verhallen, Esther

12,50

Nieuwe spannende verhalenbundel van bestseller-auteur Esther Verhoef. Wraak is een geliefd thema, het appelleert aan ons rechtvaardigheidsgevoel. Maar wat in beginsel rechtvaardig lijkt, is dat zelde..

Disponible
AMBO|ANTHOS UITGEVERS | 9789026336614 | 2016 | 216 Pág. | Paperback | holandés | LIBRO

Red ons, Maria Montanelli

Koch, Herman

14,40

'Red ons, Maria Montanelli' van Herman Koch is een van de ontroerendste scholierenromans uit de Nederlandse literatuur. Een ijzersterke klassieker, al meer dan twintig jaar in druk en nog altijd actue..

Disponible
AMBO|ANTHOS UITGEVERS | 9789026340987 | 2017 | 128 Pág. | Paperback | holandés | LIBRO

Debet

12,50

Saskia Noort is de bestverkopende Nederlandse thrillerauteur. Van haar titels werden tot nu toe meer dan 2,7 miljoen exemplaren verkocht. Debet van Saskia Noort is als vanouds weer een echte pageturne..

Disponible
9789026338250 | 2017 | 256 Pág. | LIBRO

Ginevra

Van Der Vlugt, Simone

14,40

Simone van der Vlugt ? GinevraDe historische roman Ginevra van Simone van der Vlugt is een betoverend en tijdloos liefdesverhaal, gebaseerd op een oude Italiaanse legende. Eerder verschenen van Simone..

Disponible
AMBO|ANTHOS UITGEVERS | 9789026344251 | 2018 | 192 Pág. | Paperback | holandés | LIBRO

Waar is Bernadette

Semple, Maria

11,90

Wie is Bernadette Fox? Voor haar man Elgie Branch, topman bij Microsoft, is ze zijn geestige, getalenteerde, wispelturige en getroebleerde vrouw. Voor designexperts is ze een revolutionair architect. ..

Disponible
DE GEUS | 9789041712936 | 2018 | 333 Pág. | Paperback | holandés | LIBRO

Wolf

Hayder, Mo

11,90

'O, wat hou ik toch van Mo Hayder!' Karin Slaughter Veertien jaar geleden werden twee verliefde tieners meedogenloos vermoord in een verlaten bos. De dader bekende schuld en ging de gevangenis in. De ..

Disponible
DE GEUS | 9789041712998 | 2018 | 380 Pág. | Paperback | holandés | LIBRO

Ofertas

  • Help! 1 Kunt u mij helpen? een cursus nederlands voor anderstaligen.

    Help! 1 Kunt u mij helpen? een cursus nederlands voor anderstaligen.

    Ham, E. / Zijlmans, L. / Tersteeg, W. F. T. M.

    43,0025,00

  • Prisma woordenboek. Nederlands-Spaans

    Prisma woordenboek. Nederlands-Spaans

    Boone, Janneke W. / Vosters, Simon A.

    17,005,00


Información

Horario:
De Lunes a Sabados: 10:00-20:30h

C/Balmes 26
08007 / Barcelona /España
[Ver mapa]

Contacto

+34 93 317 05 78
+34 93 412 27 02
alibri@alibri.cat
alibri@alibri.es